Als net afgestudeerde Wijkbeheerder bij Daan krijg je de kans om je carrière op een toffe manier te starten. Bij ons krijg je toegang tot een uitgebreid netwerk van woningcorporaties, waardoor je waardevolle ervaring kunt opdoen in verschillende werkomgevingen. Samen werken we aan jouw persoonlijke groei en ambitie om een prettige woonomgeving voor huurders te creëren. Ik neem je graag mee in de wereld van Daan!
Waar ga je werken?Als net afgestudeerde Wijkbeheerder bij Daan ligt de wereld aan je voeten. Bij Daan geven we jou het netwerk waardoor je via ons in verschillende keukens kunt kijken. Samen kijken we welke corporaties bij jou passen. Gedij jij beter binnen een kleine corporatie of juist binnen een grote corporatie? Wij werken vanuit jouw voorkeuren en ambities. Wij zijn jouw netwerk en daar pluk jij de vruchten van!
Wat ga je doen?Iedere dag ben je als Wijkbeheerder bezig om huurders een thuis te bieden. Naast een goede woning is ook een fijne buurt belangrijk. Samen met je collega's ben jij de ogen, oren en het gezicht van verschillende wijken. Jouw werk is heel divers en iedere dag is anders. Je hebt veel contact met bewoners en je bent vaak de eerste die problemen signaleert. Je bent zichtbaar, aanspreekbaar en werkt samen met huurders en andere belanghebbenden om een prettige woonomgeving te creëren. Vaak kun je zelf al iets oplossen, en als dat niet kan, weet je je collega's of samenwerkingspartners te vinden.Het grootste gedeelte van je tijd besteed je in de wijk, waar je in gesprek gaat met bewoners over wat goed gaat en waar verbeteringen mogelijk zijn. Dit doe je onder andere door het organiseren van bewonersbijeenkomsten en het maken van rondes door de wijk. Daarnaast initieer je leefbaarheidsprojecten en bespreek je deze plannen intern. Ook bemiddel je waar nodig bij overlastsituaties.
Wat verwachten we van jou?- Je bent net afgestudeerd en beschikt bijvoorbeeld over diploma Sociaal werker niveau 4;
- Je hebt stage-ervaring binnen de corporatiesector;
- Je bent enthousiast om te starten in een rol die een positieve impact heeft op de leefomgeving;
- Je bent minimaal 32 uur per week beschikbaar;
- Samenwerken met Daan; wij zijn al een aantal jaar op rij de beste werkgever van Nederland;
- Leuke uitdagende projecten bij uiteenlopende woningcorporaties;
- Snel een groot netwerk opbouwen; we introduceren je graag;
- Persoonlijke begeleiding tijdens jouw ontwikkeling als Wijkbeheerder;
- Bijscholing en cursussen waar nodig;
- Afwisseling in je werk.