Jouw brede glimlach weet elke persoon te verblijden... Doe er iets mee! Verleen de beste service aan je gasten en geef ze de beste ervaring in jullie hotel.
Wat ga je doen?
Als bijbaan in de bediening van een prachtig nieuw hotel op Eindhoven Airport weet jij het de gasten als geen ander naar hun zin te maken! Of ze nou voor een lekker croissantje met een kopje koffie aan het ontbijt komen zitten, of een pizza bestellen in de avond: door jouw service verlaten ze het restaurant met een grote glimlach.
De bijbaan in de bediening van dit hotel op Eindhoven Airport heeft meerdere soorten diensten beschikbaar:
- Ochtenddienst bij het ontbijtbuffet (07:00 - 11:00 uur)
- Avonddienst bij het à la carte diner & evenementen (17:00 - 23:00 uur)
Werkzaamheden
- Het on...